Hakkımızda - 4 Seasons Transfer - Airport Transfer
4 SEASONS TRANSFER

4 SEASONS TRANSFER, Metapoy Seyahat Acentası 9722 Lisans Nolu  ünvanı ile hizmet vermektedir. 4 SEASONS TRANSFER İstanbul, Antalya, Bodrum, Trabzon, İzmir, Muğla ve Kapadokya havalimanlarında transfer hizmeti vermektedir.
 
Firmamızın amacı; güvenli, zamanında, hijyenik, konforlu ve üstün hizmet felsefesi ile güler yüzlü hizmet sunmaktır.
 
Firmamız deneyimli kadrosu ile 7 gün 24 saat Antalya - İstanbul - Bodrum - İzmir - Trabzon - Muğla - Kapadokya ve çevresine transfer hizmeti vermektedir.
 
Antalya Havalimanı - İstanbul Havalimanı - Sabiha Gökçen Havalimanı - Bodrum Havalimanı - Milas Havalimanı - Trabzon Havalimanı - Kapadokya Havalimanı - Dalaman Havalimanı - İzmir Havalimanı`ndan tüm bölgelere modern ve son teknoloji araçlarımızla transfer hizmeti vermekteyiz.
 
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda yolcularımıza ve firmalarımıza yönelik tüm havalimanı transfer hizmetleri, kongre transfer hizmetleri, turizm acenteliği hizmetlerini yürütmekteyiz.
 
Gücümüzü transfer ve taşımacılık hizmetlerindeki bilgi birikimimizden alıyoruz. Şirket içi eğitimler, saygın akademisyenler ve deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir.
 
Tüm şoförlerimiz trafik kuralları ve güvenli sürüş, ileri sürüş teknikleri, profesyonel sürüş teknikleri eğitimi, güvenli ve defansif araç kullanma tekniği, güvenlik ve ilk yardım eğitimlerine göre hizmet vermeye başlamaktadır. Misafirlerimize her zaman üst düzeyde hizmet sunabilmek için firmamız sürekli olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri ile yabancı dil eğitimleri vermektedir.
 
Tüm transfer talepleri Transfer ve Operasyon Hizmetleri departmanımız tarafından web sitemiz (www.4seasonstransfer.com) veya telefon ile alınmaktadır.
 
Firmamız kadrosunu her geçen gün arttırmakta ve faaliyetlerini yurt içi ve yurt dışında arttırarak sürdürmektedir.
 
Güvenli ve konforlu 7/24 transfer hizmeti veren güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile hizmet veren firmamız, müşterilerine ayrıcalıklı ve özel hizmetler sunmaktadır.
 
Havalimanı Transfer Hizmetleri ve Standartları
 
Transfer hizmetinin faydaları; Konforlu Sürüş - Bilinçli sürücülerle ulaşım ve 4 SEASONS TRANSFER ile daha birçok kaliteli hizmet.
 
Her yıl birçok insan düzenli olarak Türkiye`ye odaklanıyor. Bu tür geziler için uçakla seyahat ederler ve insanlar havalimanına geldikten sonra gideceği yerde pahalı arabalar kiralarlar. Antalya Havalimanı ve diğer bölgelere transfer hizmetimiz bu noktada buluşmaktadır. 4 SEASONS TRANSFER lüks araçlarımızla sizi havalimanından gideceğiniz yere hızlı bir şekilde götürür.
 
VIP Transfer Hizmetleri
 
Özel hissetmek! VIP transfer hizmetlerini seçin. VIP transferler, en yeni araç modellerinin içini lüks ve konforun zirvesinde yaşamak isteyenlere uyacak şekilde dönüştürebilir.
 
Misyon / Vizyon
 
Misyon
 
Firmamızın amacı; Güvenli, opsiyonel, kaliteli hizmet ve yeşil ilkeler ile yurt içi ve yurt dışı havalimanı ve bölgelerarası transfer hizmetleri sunmak.
 
Vizyon
 
Dünya çapında bir gün!
 
Sürücülerimiz
 
Güvenli ve güvenli havaalanı transfer hizmetleri. Bu çerçevede seçmiş olduğunuz eğitimler
 
* Sürüş güvenliği eğitimi
* İleri sürüş teknikleri için eğitim
* Profesyonel sürüş tekniği eğitimi
* Güvenli ve kabul görmüş sürüş teknikleri eğitimi
* İş sağlığı ve güvenliği eğitimi
* İlk Yardım eğitim kursları
*Stres yönetimi
* Öfke kontrolü
* Etkili iletişim