Alanya Transfer - 4 Seasons Transfer - Airport Transfer
Antalya Havalimanından Alanyaya Transfer
   Neden 4 SEASONS TRANSFER ile Alanya’ya gitmelisiniz? İlk kuralımızın misafir memnuniyeti olduğu 4 SEASONS TRANSFER ayrıcalığı ile Antalya Havalimanından, Alanya bölgesine kaliteli, konforlu, güvenli, uygun ve tam zamanında ulaşım sağlayabilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınız andan itibaren sizin ile whatsapp üzerinden iletişime geçeceğimiz +90544 473 44 40 numaralı hat üzerinden bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Rezervasyon için ön ödeme talebimiz yok. Ücreti araçta şoföre ödeyebilirsiniz. Siz uçağınıza bindiğiniz andan itibaren uçağı takibi alıyoruz ve iniş saatinizden önce tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Uçağınız gecikirse endişelenmenize gerek yok, çünkü takip ediyoruz. Sizi havalimanında isminiz ile karşılıyoruz. Sevgilinize veya arkadaşlarınıza sürpriz yapmak isterseniz çiçek, balon ve dilediğiniz her türlü hediye ile karşılayabiliriz. Araçta alkolsüz içeceklerimiz ücretsizdir. Ancak dilerseniz, istediğiniz alkollü içeceği araçta bulundurabiliriz. Sizi tatiliniz başlamadan 1 gün öncesinde bilgilendiriyoruz. Dönüş transferinizde de yine planlamamızı yapıyoruz ve araç tam saatinde otelinizde bulunuyor. Talep etmeniz halinde araçlarımızdan çocuk koltuğu ve puset ücretsiz olarak bulundurulur. Şoförlerimizin tamamı eğitimli, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü karşılamaya önem vermektedir.
Antalya Alanya Ulaşım ve Alanya Hakkında
   Alanya Antalya’nın turizm olarak gelişmiş ve merkeze en uzak ilçelerinden bir tanesidir. Alanya Antalya şehir merkezine 133 kilometredir. Alanya merkeze Antalya Havalimanından 4 SEASONS TRANSFER farkı ile 1 saat 45 dakikada ulaşılır. Mesafe 125 kilometredir.  Alanya merkeze uzak ve Antalya Havalimanından ulaşım zor gibi görünebilir. Ancak Antalya’nın diğer havalimanı Alanya’ya yakındır. Gazipaşa Havalimanı Alanya transferi de 40 dakikada gerçekleşir. Mesafe 41 kilometredir. Antalya Havalimanından Alanya bölgesine Lara-Kundu ve Belek ve Manavgat bölgelerini geçerek veya Antalya- Mersin yolundan ulaşım sağlanabilir. Alanya bölgesi Antalya ve Türkiye turizmi açışından büyük bir öneme sahiptir. Bünyesinde birçok 3,4 ve 5 yıldızlı 745 otel bulunmaktadır. Alanya, Antalya’da en çok tesise sahip ilçedir. Lara-Kundu ve Belek bölgesi otellerine göre biraz daha uygun fiyatlı oteller bulunmaktadır. Otel seçeneklerinin fazla olması sebebi ile birçok kesime hitap eder. Alanya’nın direk derinleşmeyen sığ denizi, ince kum ve Kleopatra gibi ünlü plajları, tesislerin merkeze yakın olması ve birçok alışveriş seçeneği sunması tatilcilerin tercihini etkilemektedir. Alanya’nın turizm olarak en gelişmiş mahalleler arasında Okurcalar, Avsallar, Türkler, Konaklı sayılabilir. Alanya’nın sahil şeridi 30 kilometreden fazladır. Alanya turizm ile ilk kez 1950 li yıllarda Damlataş Mağarasının astım hastalığına iyi gelmesi sebebi ile tanışmıştır. Zamanla tedavinin dünya çapında yaygınlaşması ile gelen turist akınını Alanya ev pansiyonculuğu ile karşılamıştır. Daha sonra devlet teşvikleri ve turizm alanında çalışmalar ile 1980lerden sonra başlayan yatırımlar günümüzde son halini almıştır. Alanya’da yıldızlı tesisler, pansiyon ve apart oteller olarak konaklama sağlayan 889 otelde, 232.000 oda ve 500.000 yatak kapasitesi vardır. Alanya yatak kapasitesi olarak Antalyanın %42 sini oluşturur.  Alanya bölgesine 2020 yılında 6.500.000dan fazla turist gelmiştir. Bu sayı 2019 yılında 10.000.000dan fazladır. Alanya en çok Alman turistler tarafından tercih ediliyor. Bunu sırası ile Rusya, Hollanda, İşveç ve Norveç’ten gelen turistler takip ediyor. Alanya bölgesinde büyük alışveriş merkezleri ve küçük dükkânlar, eğlence ve yeme içme alanları bulunmaktadır. Alanya’ nın tarihi MÖ 4 yy’a kadar dayanmaktadır. Birçok medeniyetin yaşadığı bölgede tarihi izlere rastlanmaktadır. Alanya bölgesi de ziyaretçilerine deniz, kum, güneş yanında doğa ve tarih sunan yerlerden biridir. Alanya’nın nüfusu son verilere göre 350.636 kişidir.
4 SEASONS TRANSFER ile Alanya’da gezilebilecek yerler
Tatiliniz esnasında bölgeye yakın tarihi gezi, görülmesi gereken yerler ve alışveriş için seyahat etmek isterseniz 4 SEASONS TRANSFER olarak sizin adınıza gezi planlaması yapabiliriz. Sizi belli saatlerde bir noktaya bırakıp tekrar aynı noktadan veya farklı noktadan otelinize teslim edebiliriz. Birkaç noktaya gitmek isterseniz belirlediğiniz saat boyunca araçlarımız şoför ile birlikte hizmetinizdedir.
 
Alanya Kalesi Antalya Alanya Transfer; Alanya kalesi bölgenin simgesi haline gelmiş bir yapıdır. MÖ 2. Yüzyılda kurulan kale, 13.yy da Selçuklu Devleti tarafından yeniden inşa edilmiştir. 6500 metre sur uzunluğu ve 83 kulesi vardır. Bölgede ilk ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Alanya Merkezin, Alanya kalesine mesafesi 3,5 kilometredir.
Kleopatra Plajı Antalya Alanya Transfer; Alanya kalesi gibi, Alanyanın simgesi haline gelmiş bir diğer yer Kleopatra plajıdır. Mavi bayraklı plaj altın renkli ince kuma sahiptir. Denizin berraklığı ve10 metreye kadar derinleşmemesi sebebi ile hem aileler hem de birçok ziyaretçi tarafından tercih edilmektedir. Alanya Merkeze 3 kilometre mesafededir. Alanya bulunan diğer plajlar arasında Ulaş Plajı, Portakal Plajı sayılabilir.
Kızıl Kule Antalya Alanya Transfer; Alanya limanında bulunan ve şehrin simgesi haline gelmiş bir diğer yapıdır. Yüksekliği 33 metredir. Kızıl Kule ziyaretçilere açıktır.
Damlataş Plajı Antalya Alanya Transfer; Alanya’da turistlerin yoğun ilgisini gören sığ, ince kumlu ve mavi bayraklı plajlardan biridir. Alanya Merkeze mesafesi 2 kilometredir.
Hemeksia Antik Kenti Antalya Alanya Transfer; MS 1. ve 2. Yüzyıllar arasında yerleşim olduğu düşünülen antik kent Alanya’da bulunan Elikesik köyündedir. İmkânı olan ziyaretçilerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biridir. Kenti diğer ismi Sinek Kalesidir. Alanya Merkez, Hamaksia Antik Kente 10 kilometre mesafededir.
 
Alanya Doğu Plajı Antalya Alanya Transfer; Alanya’da ilgi gören ve Alanya’ya has ince kum plajı ve sığ denize sahip plajlarından bir tanesidir. Keykubat Plajı olarak da bilinir.
 
Çimeniçi Mağarası Antalya Alanya Transfer; 4 SEASONS TRANSFER ile Alanya’dan, Çimeniçi mağarasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanya’nın Şıhlar mahallesi yakında bulunmaktadır. Mağaranın eski çağlardan beri kullanıldığı saptanmıştır ve çevresinde Roma dönemi izleri vardır. Ziyaret edilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Alanya, Çimeniçi Mağarasına 40 kilometre mesafededir.
Fosforlu Mağara Antalya Alanya Transfer; 4 SEASONS TRANSFER ile Alanya’dan, Fosforlu Mağaraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Fosforlu Mağara bir deniz mağarasıdır ve içine küçük tekneler ile girilmektedir. Mağara birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Yüzmek, eğlenmek ve farklı deneyim yaşamak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biridir.
Damlataş Mağarası Antalya Alanya Transfer; 1948 yılında tespit edilen mağaranın araştırmalar sonucunda astım hastalığına iyi geldiği saptanmıştır. Son verilere göre mağarada 4 bine yakın astım hastası tedavi olmaktadır. Alanya’nın ziyarete açılan ilk mağarasıdır. Astım hastalığı tedavisi sebebi ile Alanya turizminin günümüzdeki halini almasında ve Alanya’nın tanıtımında büyük önemi vardır. Mağara Alanya merkeze 3 kilometre mesafededir.
Dim Mağarası ve Dim Çayı Antalya Alanya Transfer; Dim mağarası Alanya’nın Kestel mahallesinde bulunmaktadır. Yıl boyu ziyaretçilere açıktır ve Türkiye’nin en güzel mağaralarında biridir. Mağara 410 metredir. Etrafında piknik alanları, Dim Çayı, yürüyüş yolları ve restoran bulunmaktadır. Mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Alanya Merkeze mesafesi 13 kilometredir.
 
Antalya Havalimanı San Francisco Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Azura Deluxe Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Yalihan Una Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Bilkay Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Botanik Hotel Resort Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı BN Mountain House Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı San Francisco Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Botanik Platinum Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Delphin Deluxe Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Haydarpasha Palace Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kirman Arycanda De Luxe Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Alanya Villa 1019 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Emre ETU Villası 2 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Emre Cemre Villası 1 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Emre ETU Villası 1 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Emre Bektas Villaları 3 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Pera Hotel Alanya Transfer Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Miarosa İncekum West Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Eftalia Aqua Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Green Garden Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Mylome Luxury Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Armas Green Fugla Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kirman Leodikya Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı San Francisco Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Gold City 3 Bedroom Villa 6 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Mysea Hotels Incekum Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Utopia Resort Residence Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sunprime C Lounge Hotel Adults Only Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Josef Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Numa Bay Exclusive Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Atak Apart Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Emre White Villas 1Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sirius Deluxe Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Vikingen Infinity Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kirman Sidera Luxury Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Aska Just In Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Long Beach Harmony Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Long Beach Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Gold City 3 Bedroom Villa 4 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı TUI BLUE Pascha Bay Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Saphir Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Orange County Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Telatiye Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Galeri Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Miarosa Konaklı Garden Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Maya World Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı White Pearl Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Laguna Beach Alya Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Villa Augusto Boutique Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı 3 Rooms Gold City Villa 3 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Aria Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Grand Kaptan Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Anitas Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Larina Family Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı The Lumos Deluxe Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Emre White Villas 4 Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Bera Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Gold City 3 Bedroom Villa 5 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Saphir Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Blue Marlin Deluxe Spa Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı White City Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı The Marilis Hill Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Fun Sun Smart Club Prestige Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı LABRANDA Alantur Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı 2 Room Gold Cir Villa 2 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Antique Roman Palace Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Club Turtas Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Michell Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Asia Beach Resort Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Elite Admiral Premium Residences Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sealife Buket Resort Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı 3 Room Gold City Villa 1 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Xperia Saray Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı White Gold Spa Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Alarcha Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sun Star Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kaila Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Miarosa Incekum Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Gold City Tatil Evleri Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Diamond Hill Resort Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Cooks Club Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sunprime Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Numa Konaktepe Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Blue Diamond Alya Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Avena Mountain BoutiqueHotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kemal Bay Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Floria Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Krizantem Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kleopatra Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Ottoman Village Villas by Etucon Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Monart City Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Azura Komplex Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Cebeci Family Style Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Cleopatra Golden Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Narcis Apart Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Azura Family Style Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Moda Marine Daireleri Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Mesut Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Green Garden Suites Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Gallion Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Club Big Blue Suite Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Parador Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Oba Time Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Acar Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sunny Hill Alya Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Sunpark Garden Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Klas More Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı White City Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Kaila City Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Xperia Grand Bali Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Konak Seaside Homes Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Grand uysal Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Gardenia Beach Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Elite Marine Residence Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Magnolia Hotel Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Maren Beach Apart Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Payaller Villa 3 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Payaller Villa 5 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Payaller Villa 1 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Payaller Villa 4 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Cebeci Residence 8 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle
Antalya Havalimanı Ottoman Villas 4 Transfer Alanya Özel Taksi Shuttle