Hizmetler - 4 Seasons Transfer - Airport Transfer
TRANSFER HİZMETLERİMİZ VE STANDARTLARIMIZ
 
4 SEASONS TRANSFER; Ulaşım ve turizm ile ilgili birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle turizm ve havalimanı transferleri alanında hizmet veren firmamız standartları yüksek tutarak kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
Özel transfer hizmeti;
- Hijyen ve güvenlik ilk kuralımızdır
- Covid-19 önlemlerimizle sağlıklı bir seyahatin tadını çıkarın!
- Özel arabalar ve özel sürücüler
- Randevularınızda gecikme yok
- Rahat seyahat
- Bilinçli ve eğitimli sürücülerle taşıma
- Havaalanında saatlerce beklemeyin...
- Her zaman zamanında hizmet
- Özel karşılama
- 4 SEASONS TRANSFER ile ücretsiz ikramlar ve daha birçok kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Tatiliniz keyifli bir yolculukla başlasın...
 
Antalya, İstanbul, Bodrum, İzmir, Kapadokya, Trabzon, Muğla, Türkiye`nin başlıca çekim merkezleri olarak her yıl düzenli olarak ziyaretçi alan şehirler arasındadır. Bu tür geziler genellikle uçakla yapılır. İnsanlar havalimanına indikten sonra, varış noktasında pahalı arabaları kiralayıp öder veya otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarında mahsur kalırlar. Antalya, İstanbul, Bodrum, İzmir, Kapadokya, Trabzon, Dalaman Havalimanı ve diğer bölgelere transfer hizmetimiz o sırada buluşmaktadır. 4 SEASONS TRANSFER lüks araçlarımız ile sizi havalimanından istediğiniz yere zamanında, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır.
 
Web sitemizden veya çağrı merkezimizden ön ödemesiz rezervasyon yaptırdıktan sonra, rezervasyon ekibimiz +90 544 473 44 40 iletişim numaramız veya info@4seasonstransfer e-posta adresimiz aracılığıyla size özel havalimanı transfer hizmetimiz hakkında detaylı bilgi gönderecektir. 4 SEASONS TRANSFER rezervasyon ekibimiz transferinizden 1 gün önce sizinle tekrar iletişime geçecektir. Sizinle havaalanında buluşacağımızı bildirecek ve üzerinde adınızın yazılı olduğu bir tabela ile çıkışta sizi bekliyor olacak. Rezervasyon ekibimiz uçuş kodunuz ile varış saatinizi takip eder. Gecikme olursa endişelenmenize gerek yok. Rezervasyonunuzu varış saatinize göre otomatik olarak güncelleyeceğiz. Adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi havalimanı çıkışında bekliyor olacağız. Kaptanımız bagajınızı araca taşıyacak ve VIP transfer aracınızla konforlu yolculuğunuz başlayacaktır. Yolculuk sırasında araç içi ikramlarımız ücretsizdir. Doğrudan havaalanından varış noktasına gidiyoruz. Yolculuğunuz tam zamanında sona erecek. Rezervasyon ekibimiz, varışınızdan hemen sonra size bir memnuniyet anketi gönderecektir. Bir numaralı kuralımız her zaman yolcu memnuniyetidir. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için 4 SEASONS TRANSFER`i tercih edebilirsiniz. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı kurallarına göre bu havalimanlarında yolcu ismi ile havalimanında buluşmak yasaktır. Acente kodumuzla İstanbul havalimanlarında karşılaşıyoruz.
 
Neden özel transfer?
 
Özel hissetmek! Bazen kendinizi özel hissetmek istiyorsanız VIP transfer hizmetlerini tercih edin. VIP transferler, son model araçların iç tasarımı yeniden tasarlanarak lüks ve konforu en üst düzeyde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Firmamızda her türlü aile ve turlar için araçlar bulunmaktadır. Örneğin Antalya şehrini 14 kişilik bir grupla gezmek isterseniz deneyimli şoförlerimiz ile her zaman şehri keşfedebilirsiniz. Firmamızda sadece kalabalık gruplar için değil aileler için de araçlarımız bulunmaktadır. Dilerseniz 1 - 6 kişilik lüks araçlarımızla ailenizle istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Araçlarımız yüksek kaliteli ürünler ve en son teknolojileri kullanmaktadır. Koltukların döşemesinden televizyonlarına kadar her şey özenle hazırlandı. Herhangi bir acil durum veya kaza durumunda her araçta acil durum çantası ve yangın hortumu bulunur. Ayrıca lastiklerimiz mevsime göre değiştirilmekte ve araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Tüm sürücülerimiz gerekli yetki ve belgelere sahiptir.
#4SEASONSTRANSFER

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=fkPVGGCcsFU