Sık Sorulan Sorular - 4 Seasons Transfer - Airport Transfer
SIK SORULAN SORULAR
Nasıl rezervasyon oluşturabilirim?

www.4seasonstransfer.com adresimize giriş yaptıktan sonra, nereden-nereye seçenekleri içerisinde gitmek istediğiniz güzergahı seçmeniz gerekmektedir. Gitmek istediğiniz güzergah için bir konum bulamadıysanız belde veya bölgeyi seçebilirsiniz. 

Daha sonra tek yön ise transfer talebiniz ‘’Dönüş Tarihi’’ seçeneğindeki seçili butonu kaldırınız. Araç ara butonu ile ilerlemeye devam edin lütfen.

www.4seasonstransfer.com web sitemizde araç ara butonundan sonra aşağıda araç, kapasite ve fiyat seçenekleri siz değerli misafirlerimize en uygun fiyattan başlayarak sıralayacaktır 4 SEASONS TRANSFER web sitemiz.

Gidiş ve dönüş transferinizi 4 SEASONS TRANSFER web sitemizden seçtikten sonra, toplam fiyat sağ altta gösterilecektir.

‘’Devam Et’’ butonu ile 2. Sayfaya ilerleyebilirsiniz. 

Bu alanda kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra ‘’Transferi Onayla’’ butonu ile rezervasyonunuz gerçekleşmiş olacaktır.

Rezervasyon işleminden sonra mail adresinize rezevasyon bilgileriniz ve detayları otomatik iletilecektir.

4 SEASONS TRANSFER Havalimanından herhangi bir varış noktasına sizleri güvenle ve konforlu taşımak için ortaya çıkmış bir firmadır.

Rezervasyon için ücret ön ödeme veya kredi kartı bilgisi zorunlu mu?

Rezervasyon için misafirlerimizden herhangi bir ücret veya kredi kartı talep edilmez.

Misafirlerimizin sözü 4seasons transfer için yeterli olacaktır.

Misafirlerimiz rezervasyonlarını 
www.4seasonstransfer.com/www.4seasonstransfer.com web sitemiz üzerinden 24 saat öncesine kadar iptal edebilir veya canlı destek hattımızdan iptal talebinde bulunabilir.

Aynı zamanda 
info@4seasonstransfer.com mail adresimizden de destek alabilirsiniz.

Bu iptal talebinizden dolayı  4seasons transfer sizden ücret kesinlikle talep etmeyecektir.

 Hangi saatler arasında hizmet veriyorsunuz ?

www.4seasonstransfer.com web sitemiz üzerinden 7/24 canlı destek hattımız veya +90 544 473 44 40(Whatsapp, Viber, Telegram, imo, line) iletişim numaramızdan her zaman destek alabilirsiniz.

Havalimanında nasıl karşılaşacağız?

4 SEASONS TRANSFER olarak , siz değerli misafirlerimizi havalimanı çıkışında isminizin olduğu büyük bir tabela ile karşılıyoruz. İletişim numaranıza ve mail adresinize bu konu  ile ilgili bir gün önce detaylı bilgi iletiyoruz.
4 SEASONS TRANSFER